Pirgos News

Δευτέρα, 18 Μαΐου 2015

ΟΛΟ το υπόλοιπο πρόγραμμα Γ’ τοπικό


Γ” LEGEA – Πλέι οφ ανόδου – 11η αγωνιστική
Κυριακή
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ - ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ 2-2
ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ 4-2
ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ  - ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 3-1
Η βαθμολογία (σε 11 αγώνες)
Απόλλων Σμίλα        29   19-6
Πρίγκιπες Λεχαινών    26   33-12
ΑΟ Κάστρο          23   19-14
Απόλλων Γαστούνης     21   22-16
ΑΟ Αμπελώνας       13    12-22
ΑΟ Ανδρίτσαινας    11    8-16
———————————————
ΑΟ Κουτσοχέρας      8    10-21
———————————————
Ίφιτος Καλυβίων       6    9-27
* Με τις προβλέψεις της προκήρυξης, αν ανέβει και ο Αστέρας, προβιβάζονται στη Β” Κατηγορίαεπτά ομάδες (!), αλλιώς έξι ομάδες.
Η επόμενη 12η αγωνιστική – Κυριακή 24/5
ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ
ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ – ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
* Όλοι οι αγώνες είναι απογευματινοί με το υπάρχον πρόγραμμα – Απομένει να διευκρινιστεί τις προσεχείς μέρες αν θα παραμείνει ώρα έναρξης 5.30 ή θα οριστεί ως ώρα έναρξης 6.00
12 η αγωνιστική
1      24/5/2015      17:30   ΚΑΛΥΒΙΑ                       ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ   – ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ(Α.Ο.Κ.)
2      24/5/2015      17:30   ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ                 ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ   – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Φ.Κ.
3      24/5/2015      17:30   ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑ                ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ   – ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
4      24/5/2015      17:30   ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ                ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
13 η αγωνιστική
1      31/5/2015      17:30   ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ             ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ       – ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
2      31/5/2015      17:30   ΣΜΙΛΑ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Φ.Κ.   – ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
3      31/5/2015      17:30   ΚΑΣΤΡΟ                       ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)  – ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ
4      31/5/2015      17:30   ΚΑΛΥΒΙΑ                       ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ  – ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
14 η αγωνιστική
1       7/6/2015      17:30   ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ    ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΙΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Φ.Κ.
2       7/6/2015      17:30   ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ        ΑΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ   – ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
3       7/6/2015      17:30   ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑ         ΑΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ  – ΙΦΙΤΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΗΛΙΔΑΣ
4       7/6/2015      17:30   ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Ο.Κ.)

Tags: , ,

0 Απαντήσεις στο “ΟΛΟ το υπόλοιπο πρόγραμμα Γ’ τοπικό ”

Δημοσίευση σχολίου

© 2016 Pirgos News. All rights reserved.